СЕМЕНЧЕНКО: Это очень важное видео. Я прошу всех патриотов Украины внимательно посмотреть и показать тем, кто не видел

Просмотры 1311 07 марта 2017
Реклама
Це дуже важливе відео. Я прошу усіх патріотів України уважно подивитися і показати тим, хто не бачив.
Я хочу звернутися до тих членів українського парламенту які вчора взяли участь у мітингу працівників Авдіївського коксохіму Ахметова, а потім на «Антиблокадном Віче» в Краматорську. Я назву прізвища: Т. Чорновол (НФ), В. Лапін (НФ), П. Кішкар (БПП), Д. Лубинець (БПП). Ви виступали на цих мітингах, стояли «у президії», а потім назвали себе «делегатами від Народного Віче на переговори з блокадниками».
Я не хочу вас зараз переконувати. У мене до вас всього три питання. Дивно, що ви досі не поставили їх собі самі.
1) Вас не бентежить що більша частина учасників «народного віче» відмовляється не тільки виконувати гімн України, але і його слухати? А та частина що показує повагу до наших державних символів як раз прийшла Блокаду підтримати?
2) Вас не бентежить, що після «народного Віче» велика частина людей (типу жителів Краматорська) організовано проходить до автобусів і їде? Киян на кожне «Віче» на Майдані теж автобусами звозили?
3) Жителі Краматорська звернули увагу на те, що серед організаторів і учасників мітингу помічені люди возивші масовку на Антимайдан, антиукраїнські мітинги в Донецьку в 2014, а також ті хто блокував навесні 14 року БМП Дніпровської десантної бригади. А ті кого ви називаєте «агентами Путіна» навесні 2014 взяли в руки зброю і пішли захищати Україну. Вас це не бентежить?
Головне питання — ви впевнені що ви зараз з Україною на одній стороні барикад?
Источник

Вам также может понравиться

"Не нравится !" - Жители Крыма, поддерживавшие аннексию полуострова, обратились к Путину. Уже и Россией не довольны "Почему украинская власть так просто отдала свою територию? Я бы в одиночку воевал с Россией!!!" - Лукашенко высказался о ситуации в Украине (видео) Вот как надо е#ать чиновников ! Супер мастер-класс от Лукашенко, они чуть не ус#ались со страха. Видео "Мы попали в рабство, одумайтесь!" - Дагестан не желает кормить Путина и семейство Ротенбергов. Дальнобойная Народная Республика

рекомендуем

Закрыть
Дмитрий Ярош сделал заявление по блокаде ОРДЛО. Смотрим...