"Нелюдь в погонах" или это наша "доблестная полиция нас так бережет? Сеть взбудоражило видео с жестоким обращением полицейских. Смотрим...(16+)

Просмотры 221 06 августа 2017
Реклама
"Прошу максимальний репост, НЕЛЮДЬ "в пагонаг" наша "Довіра" "Безпека" що робить з простими водіями в М.Луцьк.... хто хоче опинитись на його місці, за те, що чоловік зробив зауваження "нашій поліції" а саме (ст. лей. Капустинський та ст. сер. Васюта) що вони припарковали свій службовий автомобіль' та перешкоджали виїзд без "світлових маячків"... після нападу я б так виразився один з нападників побіг та включив внаглу маячки, також ще мушу добавити що звичайному перехожому бризгнули щось у очі не викликавши швидку чи допомогти громадянину, також Капустинський бив по руках громадянина який проходив біля них, відповідь поліцейських' цей насильний напід... просто жах... таке віддчуття, вони просто його б застрелили...на стільки жорстока поведінка, я вже боюсь за соїх рідних!!!", - пишет автор видео.

Источник

Вам также может понравиться

БОЕЦ АТО: "БУДУ на передовой, пока на "Донбасс Арене" не подниму УКРАИНСКИЙ ФЛАГ !" "Савченко на Майдане" - Появилось новое видео во время столкновений на Грушевского "Они здесь гуляют, пьют, а мы дохнем! А с нас еще требуют плату за коммунальные услуги. Как нам жить?!", - звонок отчаяния из Донецка В Одессе "голодающему" российскому консульству передали жареного "двуглавого орла".

рекомендуем

Закрыть
"Ни один хохол сюда не пройдет ! ЗАКОПАЕМ!", - откуда только берутся такие умники ?