Засуньте себе в ЖЭ... эту вашу дружбу ! Украинские музыканты ответили на дружеские призывы москвичей.

Просмотры 1547 29 ноября 2016
Реклама
Організатори флешмобу таким чином хотіли донести українцям, що вони і росіяни - один народ.
Музиканти з гурту "Мірко Саблич" прокоментували флешмоб, в рамках якого на Київському вокзалі в Москві заспівали українську пісню. Про це пишуть на сторінці групи "Мірко Саблич" в Facebook, передають Патріоти України.

"Ту криваву катавасію, що заварила Росія у нас, не змити ні пісеньками, ні флешмобами. Чхати ми хотіли на ваші "ініціативи знизу". Гуляйте лісом", — наголошується в повідомленні.

"Українець може говорити українською, російською чи китайською. Це не має принципового значення до тих пір, поки він відданий (або принаймні лояльний) країні Україні. І навпаки, як би душевно не "распрягали хлопці коней" на Кубані, які барвисті вишиванки не натягували, вони суть малороси. Вірні слуги імперської ідеї. Вороги України та її державності", — пишуть музиканти.

"Так що всі ці пісеньки нам до фені. Сидоров — гопник, алкаш, який слухає шансон, але воює за Україну — Українець. І найбільш рафінований московський професор-етнограф, який знає тисячу українських народних пісень, але вірить в Імперію — малорос, чужинець і окупант", — пишуть в групі "Мірко Саблич".

Раніше в мережі з'явилося відео, на якому показано, як 28 листопада на Київському вокзалі в Москві 50 осіб заспівали хором українську пісню "Розпрягайте, хлопці, коней".

Источник : webgazeta.info


Вам также может понравиться

"Ничего комментировать не собираюсь, я музыкой для страны делаю больше!" - Перепуганный Дорн сбежал от украинских журналистов "Вы делаете все, чтоб я, б**ть, забыла язык украинский", - испуганная Лолита перешла на украинский (видео) В Сети появилось скандальное интервью Лолиты, из за которого скорее всего ей запретили въезд в Украину. Смотрим... "Мы хуже Северной Кореи! Свою страну мы просрали", - Лауреат "Ники", Манский, о ситуации на России. Сеть в восторге от его слов...

рекомендуем

Закрыть
"Только спокойно зажили в стране, как страны показалась им мало": Соцсети покорила новогодняя песня от Макаревича про КрымНаш (18+)