"Шо, бл*дь, стыдно тебе? А на Майдане бить людей было не стыдно?" - Боец АТО покорил Сеть рассказом о напарнике беркутовце (16+)

Просмотры 13504 03 марта 2017
Реклама
Увага! На відео присутня нецензурна лексика!

Український військовий насмішив мережу, розповівши про свого напарника, який в 2013 році бив активістів на Майдані в Києві.

“Дивлюся на календар, вже 2 березня, і це означає, що скоро будуть відзначати три роки життя в цьому грьобаному АТО. Свято, бл*ь. У 2014 році дали мені в напарники такого ось… покажись… соромно? На Майдані людей не соромно було бити?”, — розповів боєць АТО, показуючи свого товариша по службі.

Він запитує у нього хто такі Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Дмитро Ярош, проте його товариш відмовився відповідати на питання.

“Він ніхрена не знає. Він знає тільки, що Аваков — це головний командир МВС, він знає, як бити людей правильно, як тримати щит, він пишається своєю колишньою службою в ВВ, а зараз прийшов до нас, тому що хоче отримати УБДшку (учасника бойових дій — ред.), наївний раб”, — додав військовий.
Источник

Вам также может понравиться

До мурашек!!! “Война” от Примадонны Пугачевой – гениальная песня, которая покорила сердца украинцев! (ВИДЕО) "Возвращайтесь живыми": Украинский известный певец и патриот обратился к военным на Донбассе. (видео) "Это не наша война..." - Борис Немцов назвал причину войны в Украине, сказал правду про Путина и умер «Чтобы не воняли...»: Иван Дорн шокировал украинцев своими словами в интервью росСМИ (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Я даже не поверил что смог это сделать" - Как один украинский боец уничтожил БМП сепаров