"Шо, бл*дь, стыдно тебе? А на Майдане бить людей было не стыдно?" - Боец АТО покорил Сеть рассказом о напарнике беркутовце (16+)

Просмотры 13786 03 марта 2017
Реклама
Увага! На відео присутня нецензурна лексика!

Український військовий насмішив мережу, розповівши про свого напарника, який в 2013 році бив активістів на Майдані в Києві.

“Дивлюся на календар, вже 2 березня, і це означає, що скоро будуть відзначати три роки життя в цьому грьобаному АТО. Свято, бл*ь. У 2014 році дали мені в напарники такого ось… покажись… соромно? На Майдані людей не соромно було бити?”, — розповів боєць АТО, показуючи свого товариша по службі.

Він запитує у нього хто такі Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Дмитро Ярош, проте його товариш відмовився відповідати на питання.

“Він ніхрена не знає. Він знає тільки, що Аваков — це головний командир МВС, він знає, як бити людей правильно, як тримати щит, він пишається своєю колишньою службою в ВВ, а зараз прийшов до нас, тому що хоче отримати УБДшку (учасника бойових дій — ред.), наївний раб”, — додав військовий.
Источник

Вам также может понравиться

Появилось впечатляющее видео с противостоянием боевых кораблей: Украина против оккупационных сил РФ "Введут визы - въедем на танках!" - Что думают россияне о введение визового режима между Украиной и Россией. Ответы вас удивят... "Ещё и детей в этот бред втянули. Твари !": Как в России снимают пропаганду о войне на Донбассе. (видео) Обращение к Путину матери русского, убитого русскими наёмниками в Славянске, взбудоражило Сеть

рекомендуем

Закрыть
Студенты в Польше создали видео о войне на Донбассе на песню Джамалы "Путь домой". До слёз...