"Шо, бл*дь, стыдно тебе? А на Майдане бить людей было не стыдно?" - Боец АТО покорил Сеть рассказом о напарнике беркутовце (16+)

Просмотры 13844 03 марта 2017
Реклама
Увага! На відео присутня нецензурна лексика!

Український військовий насмішив мережу, розповівши про свого напарника, який в 2013 році бив активістів на Майдані в Києві.

“Дивлюся на календар, вже 2 березня, і це означає, що скоро будуть відзначати три роки життя в цьому грьобаному АТО. Свято, бл*ь. У 2014 році дали мені в напарники такого ось… покажись… соромно? На Майдані людей не соромно було бити?”, — розповів боєць АТО, показуючи свого товариша по службі.

Він запитує у нього хто такі Іван Мазепа, Богдан Хмельницький, Дмитро Ярош, проте його товариш відмовився відповідати на питання.

“Він ніхрена не знає. Він знає тільки, що Аваков — це головний командир МВС, він знає, як бити людей правильно, як тримати щит, він пишається своєю колишньою службою в ВВ, а зараз прийшов до нас, тому що хоче отримати УБДшку (учасника бойових дій — ред.), наївний раб”, — додав військовий.
Источник

Вам также может понравиться

Захарченко рассказал о своих "наполеоновских" планах. В этот раз, решил перенести границу "ДНР" к Днестру. Смотрите видео ! Фашисты русские, вам никогда нас не победить ! Мы защищаем НАШУ Родину ! "Ты что тварь на себя повесила? Я вас гасил и гасить буду!",- В Крыму русский террорист угрозами заставил девочку снять кулон-тризуб "А ещё вчера они были на Донбассе, просто не верится" : АТОшники устроили концерт под открытым небом (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Россия должна сделать так, чтобы Украина рухнула и распалась на части! Нам нужна смена режима в Киеве!"- россияне в прямом эфире угрожают Украине открытой войной.