От этого видео у врагов Украины кровь стынет в жилах. Вате обязательно к просмотру!

Просмотры 51513 29 ноября 2016
Реклама
УКРАЇНО, Свята Мати Героїв, зійди до серця мого, прилинь бурею вітрів кавказьких, шумом карпатських ручаїв, боїв славного Завойовника Батька Хмеля, тріумфом і гуком гармат Революції, радісним гомоном Софійських Дзвонів. Нехай в Тобі відроджуся, славою Твоєю опромінюся, бо Ти все життя моє, бо Ти все моє щастя. Задзвони мені брязкотом кайдан, скрипом шибениць в понурі ранки, принеси мені зойки катованих в льохах і тюрмах, і на засланні, щоб віра моя була гранітом, щоб росло завзяття, міць, щоб сміло я йшов у бій так, як ішли Герої за Тебе, за Твою славу, за Твої Святі Ідеї; щоб помстити ганьбу неволі, потоптану честь, глум катів Твоїх, невинну кров помордованих під Базаром, Крутами, в Кінгірі і Воркуті, геройську смерть героїв Української Нації, Української Національної Революції — полковника Євгена Коновальця, Басарабової, Головінського, Шухевича, Бандери та славну смерть Данилишина і Біласа, і тисяч інших незнаних нам, що їх кості порозкидані або тайком загребані. Спали вогнем життєтворчим всю кволість у серці моєму. Страху нехай не знаю я, не знаю, що таке вагання. Скріпи мій дух, загартуй волю, в серці замешкай моєму! У тюрмах і тяжких хвилинах підпільного життя рости мене до ясних чинів. В чинах тих хай знайду я смерть солодку, смерть в муках за Тебе. І розплинуся в Тобі я, і вічно житиму в Тобі, ВІДВІЧНА УКРАЇНО, МОГУТНЯ і СОБОРНА !
Джерело

Вам также может понравиться

Обращение к Путину матери русского, убитого русскими наёмниками в Славянске, взбудоражило Сеть "Бодя, ану дай им прикурить! Они не знают с кем связались": АТОшники отбивают атаки сепаров в промзоне Авдеевки. Мощное видео "СМИ не предоставляют объективную информацию о событиях в Украине" - Какой увидела войну на Донбассе российская журналистка В Украине НЕТ АРМИИ? А это тогда что? Бойтесь, ватники !

рекомендуем

Закрыть
Кто славянского мальчика не распинал,за рабами очередь не занимать! Очередной бред от путиноида об украинцах. Наслаждайтесь!